Varnæsvej 221 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Aabenraa - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Aabenraa. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Aabenraa kan købere nu overveje to attraktive boliger, med fritidshuset på Varnæsvej 221 som en af de nyeste muligheder. Med en pris på 5.000.000 DKK får man her et kompakt, men charmerende fritidshus på 46 kvadratmeter med 3 rum.

Varnæsvej 221 er kendt for sin store grund på hele 18.048 kvadratmeter, hvilket giver rigelig plads til udeliv og afslapning. Den månedlige ejerudgift er en yderst lav 65 DKK, hvilket er ideelt for dem, der søger en vedligeholdelsesvenlig fritidsbolig.

En anden ny mulighed i Aabenraa er villaen på Karpedam 26. Denne villa tilbyder 178 kvadratmeter boligfordelt på 5 rum, og udmærker sig med en pris på 4.595.000 DKK.

Karpedam 26 ligger på en grund på 796 kvadratmeter, hvilket giver en blanding af indendørs rummelighed og udendørs komfort. Villaens ejerudgifter er endnu ikke oplyst, men den større plads og flere rum gør denne bolig til et perfekt valg for en familie.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga