3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Aabenraa. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Aabenraa er der spændende boliger til salg, som villaen på Brunbjergparken 92. Denne ejendom tilbyder 190 kvadratmeter fordelt på 6 rum.
Villaen ligger på en grund på 823 m² og er udbudt til en pris på 3.698.000 kr. En ideel mulighed for dem, der søger noget rummeligt.
En anden mulighed er Brunbjergvej 25 i samme område. Denne villa rummer 207 kvadratmeter, også fordelt på 6 rum, og ligger på en større grund af 1161 m².
Salgsprisen for Brunbjergvej 25 er 2.280.000 kr. Begge boliger byder på masser af plads til familien og er beliggende i Løjt Kirkeby.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.