Hjelmalle 7 og 4 andre boliger er kommet til salg denne uge i Aabenraa - se boligerne her.

dato

5 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Aabenraa. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

På Hjelmalle 7 i 6200 Aabenraa ligger en ny villa på markedet. Boligen er på 132 kvadratmeter fordelt på 5 rum. Med en pris på 2.595.000 kr., er villaen placeret på et grundareal på 417 kvadratmeter, ideelt for dem, som ønsker et overskueligt udendørsområde.

I samme by tilbyder villaen på Buen 34, Stubbæk, en større boligløsning med 173 kvadratmeter, også fordelt på 5 rum. Denne ejendom, med en pris på 1.795.000 kr., strækker sig over en imponerende grund på 1.270 kvadratmeter, hvilket gør den attraktiv for haveentusiaster eller dem der ønsker mere udendørs plads.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler